צפונית לישוב בית אל פועלת באין מפריע מזבלה פלסטינית (בלתי חוקית כמובן), מדובר באתר פסולת המזהם את הסביבה עם שפכים ושריפות וגורם למפגעי ריח ועשן חמורים.

אמש שיגרנו מכתב לשר הביטחון ואלוף פיקוד המרכז בדרישה לפעול כנגד המפגע החמור ובו ציינו גם את הבעיה הביטחונית שהאתר טומן בחובו:

"מיקומו של האתר מקדם את יצירתה של "טבעת חנק" סביב מרחב בית אל. הימנעותכם משמירה על השטח, מבינוי בלתי חוקי וממפגעים – מאפשרת לצמצם את המרחב הפתוח סביב היישוב בית אל ומגבירה את הסיכון הבטחוני לתושבי היישוב והחיילים השוהים במרחב."

גם דו"ח מבקר המדינה שפורסם מצביע על "כישלון רב שנים של המנהל האזרחי לקדם טיפול מסודר בפסולת ובשריפות פלסטינית". את הכישלון הזה אנחנו פוגשים לצערנו יום יום בשטח.

כמו תמיד, נמשיך לעקוב ולעדכן.

____

מחזירים את הריבונות למדינה,

רגבים

עוד באותו נושא

מה אומר לכם ה7.1?

סרטון מטלטל שצולם בכפר רמאדין מספר על המחדל המתמשך שמסכן את תושבי יישובי קו התפר. את האמירה הזאת חייבים לצעוק- הקונספציה חיה וקיימת ביהודה ושומרון! עשרות אלפי מבנים ובתים לא חוקיים הצמודים בטווח קילומטר אחד בלבד לישובים ישראלים נבנים כל העת. אותם מבנים עלולים לשמש באחת כבסיסי טרור ונקודת יציאה לפיגועים ולמסע רצח. מערכת הביטחון […]

שקר "אלימות המתנחלים" כהצדקה לטבח הבא

מחמוד אלהבאש יועצו הבכיר של הנשיא אבו מאזן, טוען בראיון לערוץ התקשורת המרכזי "אלערביה": "אלימות המתנחלים החמושים בגדה המערבית נגד הפלסטינים תפוצץ את המצב ותוביל לתקיפה גדולה יותר מזו של השבעה באוקטובר". לקטע המלא>> כך עובדת עלילת דם: נרטיב שקרי חסר בסיס, מוטמע על ידי ארגוני השמאל ומקבל חיבוק וחיזוק מגופי התקשורת בעולם, מוביל להסתה […]

או חיפוש על-פי נושא

דילוג לתוכן