רגבים בשאלה נוקבת לגוש הימין: "מה שבחרנו, זה מה שנקבל?"

16 יום מהבחירות: תנועת רגבים יוצאת בדרישה נחרצת למפלגות הימין להקים ממשלה ימנית אמיתית "קיימו את ההתחייבות לבוחרים"

בעוד המשא ומתן הקואליציוני בעיצומו, תנועת רגבים יוצאת בקמפיין המשלב בין סלוגן הבחירות של הליכוד "1+1=4" וסלוגן הבחירות של הציונות הדתית "זה מה שתקבל" וקוראת להן למצות את המו"מ ולהקים ממשלה ימנית שמקיימת את הבטחות הבחירות לציבור. המודעה מציבה סימן שאלה נוקב: "זה מה שבחרנו, זה מה שנקבל?"

ברגבים דורשים להכניס ארבע סוגיות קריטיות לקווי היסוד של הממשלה: החזרת המשילות והצבת חזון לאומי בנגב ובגליל, טיפול בהשתלטות הפלסטינית בשטחי C ובלימת "תכנית פיאד" להקמת מדינה פלסטינית ביהודה ושומרון, השבת הביטחון האישי לאזרחי ישראל בצפון, דרום ובערים המעורבות וכן טיפול עומק במערכת המשפט הכולל את פסקת ההתגברות והשבת האיזון הראוי למערכת הדמוקרטית.

בימים האחרונים יצאו תנועות ימין נוספות בקריאה דומה ובדרישה על נציגי הציבור למנף את ההזדמנות ההיסטורית להקמת ממשלה יהודית לאומית שחורטת על דגלה את ערכי הציונות.

מאיר דויטש, מנכ"ל תנועת רגבים: "הציבור אמר את דברו: רוב העם רוצה ממשלה יהודית ציונית שתטפל בסוגיות הבוערות. לא נקבל הצהרות ריקות, רק ממשלה שתקיים את הצהרותיה לבוחר אכן תהיה יציבה לארבע שנים.
בקמפיין הבחירות של ראש הממשלה המיועד נתניהו, הוא קרא "אחד ועוד אחד שווה ארבע שנות יציבות", אנחנו קוראים: אחד ועוד אחד שווה ארבעה עקרונות ייסוד עליהם הממשלה החדשה חייבת להתבסס כדי לעמוד בהתחייבויות שלה לציבור ענק שנתן לה את הכח."

עוד באותו נושא

ה"דרכים החקלאיות" הפכו לנתיב המילוט למחבלים

כבר לפני שנתיים התרענו על פריצת "דרכים חקלאיות" בבקעה, שהפכו אמש לנתיב המילוט למחבלים. צה"ל חסם בעקבות הפיגוע את הכניסה לנתיב – אך הציר וכניסות נוספות נותרו פתוחות. זה היה רק אתמול. שלושה מחבלים פתחו בירי לעבר אוטובוס שהסיע חיילים בבקעת הירדן ולאחר מכן ניסו להציתו, שישה לוחמים נפצעו בפיגוע. המחבלים נמלטו בכביש פיראטי לכיוון […]

במקום לגבות ארנונה מהתושבים: מועצת אל קסום בנגב מעדיפה לחיות על חשבון משלם המיסים הישראלי

שמונה שנים עברו מאז העתירה הראשונה שלנו לבג"ץ שקראה לבית המשפט לחייב את מועצת אל קסום לגבות ארנונה משבעה עשר אלף התושבים החיים בה. שמונה שנים עברו. בית המשפט פסק מזמן שעל המועצה לגבות את מה ששאר תושבי הארץ משלמים, אך המועצה לא גובה, ולמרות עתירת חופש מידע חדשה שהגשנו – היא מסרבת לחשוף את […]

דילוג לתוכן